ZMĚNY PRO DALŠÍ VĚKY

1) BUGy - hlášení nových, řešení
2) FAQ
3) Obecné diskuze ke hře, kouzlům, jednotkám, ...
4) Povolání
Post Reply
aelerion

ZMĚNY PRO DALŠÍ VĚKY

Post by aelerion » Sat Feb 21, 2015 9:23 pm

Všechny vaše podněty, nápady a změny vyhodnotím, případně se doptám na podrobnosti. Napište mi cokoliv, pročtu si vše a budu se s vámi bavit.
Předem říkám, že návrhy, které povedou k případným výraznějším úpravám kódu budu zvažovat velmi obezřetně, protože veškerou energii chci věnovat tvorbě nového MA. Nicméně nebojte se a navrhujte.

Whisker

Re: ZMĚNY PRO DALŠÍ VĚKY

Post by Whisker » Sun Feb 22, 2015 2:54 am

Ahoj, snad mě za to neukamenujete, ale co takhle přidat do MA reklamy a z nich pak dále platit propagaci hry, například přes FB. Regnul jsem tento věk MAčko po několika letech a vidím, že hráčská základna se výrazně zúžila. Mohlo by to pomoci.

aelerion

Post by aelerion » Sun Feb 22, 2015 11:58 am

Nápad celkem dobrý, ale až pro nový kód. Navíc je otázka, jestli se prokilky dá ještě něco vydělat. Obávám se, že ne.

Majestatix

Post by Majestatix » Tue May 19, 2015 12:05 pm

Já to vidím úplně stejně, chtělo by to trochu propagaci, já jsem to hrál tak před deseti lety a jen u nás na gymplu to hrálo tak 30 lidí, teď je to cca 150 hráčů celkem, ne? To je dost málo na to, jak je to hratelná záležitost.

TrhanCZ

Post by TrhanCZ » Tue Jun 16, 2015 5:49 pm

Whisker wrote:Ahoj, snad mě za to neukamenujete, ale co takhle přidat do MA reklamy a z nich pak dále platit propagaci hry, například přes FB. Regnul jsem tento věk MAčko po několika letech a vidím, že hráčská základna se výrazně zúžila. Mohlo by to pomoci.
Ahoj.
Musím víc než souhlasit. Vzpomněl jsem si na hru také po dlouhé době a chtěl jsem začít hrát. Při pohledu převážně na tvrdé jádro které ve hře zůstalo a mi s nulovými zkušenostmi ani moc nechce začínat, kdy budu převážně jen potrava pro silnější...
Více nových hráčů a šel bych znovu do MA :-)
T.

aelerion

Post by aelerion » Sun Jun 21, 2015 7:55 pm

Ahoj,
reklamy jako takové nic neřeší. Současné MA je plné černých děr a křišťálových koulí a zdrojový kód je totálně nepřehledný a neudržovatelný. Proto jsme se už před časem rozhodli, že jej opustíme, resp. budeme jej udržovat v nějakém funkčním stavu do té doby, než vyvineme novou hru inspirovanou a přebírající snad to nejlepší z MA. A věříme, že přidáme i věci, které nyní v MA chybí - hrdiny, questy například.

Ael
(admin@meliorannis.com)
TrhanCZ wrote:
Whisker wrote:Ahoj, snad mě za to neukamenujete, ale co takhle přidat do MA reklamy a z nich pak dále platit propagaci hry, například přes FB. Regnul jsem tento věk MAčko po několika letech a vidím, že hráčská základna se výrazně zúžila. Mohlo by to pomoci.
Ahoj.
Musím víc než souhlasit. Vzpomněl jsem si na hru také po dlouhé době a chtěl jsem začít hrát. Při pohledu převážně na tvrdé jádro které ve hře zůstalo a mi s nulovými zkušenostmi ani moc nechce začínat, kdy budu převážně jen potrava pro silnější...
Více nových hráčů a šel bych znovu do MA :-)
T.

Post Reply